Prof. M B SASIDHARAN 

01.06.2018-

Dr. ANITA NAIR
01.04.2015 – 31.03.2018

Prof K.M ABDUL KARIM
01.06.2012 – 31.03.2015

Prof M.S MUHAMMED BASHEER
01.7.2011 – 1.05.2012

Prof. C A ABDUL JALEEL
08.01.1986 – 07.01.1991 &
01.04.1994 – 08.05.1994
01.05.1996 – 30.06.2011

Prof. C.I ABDUL RAHIMAN
09.05.1994 – 30.04.1996

Prof . P.K ALIKUNJU
03.09.1981 – 07.01.1986 &
08.01.1991 – 31.03.1994